evimsahane059
Takipçi | 0 Takip
evim şahane
Kategorilerim

evim sahane

Diğer İçeriklerim (1)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim ()
09 04 2013

Evim şahane olsun diyenlerin şahane dekorasyon programı

Evim şahane olsun diyenlerin şahane dekorasyon programı |  görsel 1

 

Bayanların büyük ilgi ile takip etigi evim şahane programı evinizi şahane yapmanız  için evim şahane dinler için harika dekorasyon ve mobilya örnekleri sunuyor.

Bu program diğerlerinden çok farklı olarak, ne bir yarışma, ne bir sunum gibi bir şey değildir. Tamamen ekran başındaki insanlara yeni bir yaşam alanı sunmak için yapılmaktadır. Programa başvuru yaptıktan sonra kısa süre sonra sizi arayarak tüm hazırlıkları başlatmaktadır. Program tarafından sağlanan bütçe ile evinizin en güzel köşesi olan salonunuzu tekrardan dekora etmek ve yapılandırmak için hareket geçmektedir. Usta ve en önemlisi içmimar iler birlikte evin ilk hali kontrol edildikten sonra proje çizilmektedir. Eski, karanlık ve kasvetli havayı yok ederek tamamen yeni bir ev almış gibi bir hava oluşturmaktadır.

 
Evinizdeki köşeler kırılmakta ve yeni pencereler, suvar boyaları ile yenilenmektedir. Duvarınızın bir köşesi pembe diğer köşesi başka bir renk olacak şekilde dizayn edilmektedir. Hayata olan bakış açınızı tekrardan gözden geçirmeniz, size pozitif bir enerji verecek olan evim şahane, programına kesinlikle sizde katılmalısınız. Tek yapmanız gereken şey başvuru bilgilerini doldurmaktadır. Keyfinizce pazarlık ederek alışveriş yaparak evinizin dekorunu baştan aşağı dizeceksiniz. Klasik parçalara veda ederek daha modern bir yaşam alanına merhaba diyeceksiniz. Yemek odası ile oturma grubunuzu ayrı şekilde tasarlayarak farklı bir görünüm kazandıracak. Siz çayınızı yudumlarken yaratıcı içmimarımız ve ustalar tüm hazırlıkları bitirme çabası içerisindedir.

 

Evim şahane, çok fazla ilgi görmesi ile birlikte giderek daha çok talepler artmaktadır. Başka şehirlere de gelinmesi istenerek herkes hayalini kurduğu bir evin farkını gerçeğe dönüştürmek istemektedir. Bu yüzden herkes mimarımızın çıkartmış olduğu şahane salonları kendi evinde de görmek için sabırsızlanmaktadır. Tüm hızı ile devam eden bu program birçok aileye umut kaynağı olmuştur. Yıllardır yaşamış olduğunuz kasvetli havayı dağıtarak yenilikleri kazanmanın keyfini çıkartmalısınız. Misafirlerinizi en güzel yerde ağırlamak için sizde hemen başvurunuzu yapmalı ve büyük bir heyecan ile bekleyerek içmimarımızın evinize el atmasını beklemelisiniz. Bu bekleyişin sonunda rüya gibi bir ev ortamına kavuşmak size huzur vererek hayata olan bakış açınız daha çok değişecektir.

0
0
0
Yorum Yaz